Paweł Zakrzewski - Adobe Certified Instructor

Informacje o szkoleniach

Paweł Zakrzewski - podstawowe informacje o szkoleniach Adobe
bancio

Paweł Zakrzewski

Adobe Certified Instructor

Większość szkoleń prowadzę w Warszawie na Żeraniu w siedzibie firmy  IT Media, z którą na co dzień współpracuję. IT Media mieści się na terenie dawnej FSO w budynku Dyrekcji nieopodal Trasy Toruńskiej  przy ulicy Jagiellońskiej 88 w Warszawie

Mogę jednak poprowadzić zajęcia w każdej, zupełnie dowolnej lokalizacji. W takim przypadku – proszę o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

Możliwe jest także prowadzenia zajęć w siedzibie Klienta lub bardziej kameralnych spotkań w dowolnej, umówionej lokalizacji.

Jako, że większość szkoleń prowadzę we współpracy z firmą IT Media w Warszawie najprostszym sposobem rezerwacji miejsca i zapisu na konkretne szkolenie jest kontakt z firmą IT Media.

Telefon kontaktowy to 22 678 38 87 lub e-mail szkolenia@itmedia.pl. Miłe dziewczyny z pewnością doradzą konkretne zajęcia i szybko wskażą najbliższe terminy.

Tak oczywiście. Jeśli tylko chcesz skorzystać z zajęć indywidualnych, grupowych czy zorganizować szkolenie firmowe bezpośrednio ze mną proszę o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

Niestety, ze względu na charakter pracy (zwykle prowadzę szkolenia), nie mam możliwości by odbierać telefonów podczas dnia roboczego. W tej sytuacji proszę o kontakt po godzinie 17.00 lub lepiej wiadomość sms lub e-mail

Zajęcia szkoleniowe prowadzę już od 1997 roku. Początkowo współpracowałem z firmą Publishing Institute, by w 2002 roku na stałe związać się z IT Media.

O jakości mojej pracy mogą świadczyć liczne tytuły i certyfikaty (zobacz moje certyfikaty), a także grono zadowolonych uczestników. Swoją wiedzę staram się w przystępny sposób przekazywać nie tylko podczas szkoleń ale także w książkach (zobacz moje książki), artykułach prasowych, licznych konferencjach, prezentacjach czy nawet za pośrednictwem strony internetowej.

W chwili obecnej jako jeden z nielicznych w Polsce posiadam jednocześnie następujące tytuły i certyfikaty Adobe: Adobe Certified Expert , Adobe Certified Instructor  Adobe Community Professional  Adobe User Group Manager

 

Jak uzyskać tytuł Adobe Certified Expert (ACE)?

Droga do uzyskania prestiżowego tytułu eksperta oprogramowania firmy Adobe jest całkiem prosta. Chcąc zostać ekspertem konkretnego programu Adobe musimy zdać odpowiedni egzamin certyfikacyjny i … tyle.

W tej sytuacji, jeśli pragniemy sprawdzić się i uzyskać tytuł Adobe Certified Expert dotyczący programu Adobe Photoshop musimy zdać egzamin dotyczący tej właśnie aplikacji.

Więcej informacji na stronie – tutaj >>