Paweł Zakrzewski - Adobe Certified Instructor

Szkolenie na zamówienie

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem, którego nie ma na mojej liście bardzo proszę o kontakt, z pewnością uda mi się zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie. Istnieje możliwość by wszystkie szkolenia z mojej oferty dowolnie konfigurować na podstawie bieżących potrzeb. Jeśli tylko jest taka konieczność mogę przygotować zajęcia związane ściśle z konkretnym tematem …

0Studentów bierze udział

  Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem, którego nie ma na mojej liście bardzo proszę o kontakt, z pewnością uda mi się zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie. Istnieje możliwość by wszystkie szkolenia z mojej oferty dowolnie konfigurować na podstawie bieżących potrzeb.

  Jeśli tylko jest taka konieczność mogę przygotować zajęcia związane ściśle z konkretnym tematem lub grupą wybranych zagadnień. W niemal każdym przypadku poziom i tematykę zajęć ustalamy indywidualnie.

  Na życzenie możliwe jest skrócenie czy też wydłużenie dowolnego modułu szkoleniowego tak, by lepiej dopasować go do Państwa oczekiwań. W razie potrzeby oferuję także krótkie zajęcia szkoleniowe – konsultację dotyczące wybranych zagadnień. Tego typu spotkania mogą być realizowane także w Państwa siedzibie.

  Jeśli interesuje Cię szkolenie na zamówienie po prostu skontaktuj się ze mną.

  Recenzje Kursu

  Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.